with No Comments

Czy pamiętacie, jak w czerwcu 2021 roku zachęcaliśmy Was do pomocy Rodzinie Państwa Ćwiek z Niezabyszewa, w której dwie osoby są podopiecznymi naszej Fundacji?

Teraz dzielimy się szczęśliwym finałem zbiorki, prowadzonej przez Caritas Diecezji Pelplińskiej, w którą aktywnie włączyliśmy się. 22 lutego rodzina Państwa Ćwiek, w której trzy osoby poruszają się na wózkach, otrzymała specjalny samochód! Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Bytowa i okolicznych miejscowości, wielu firmom, organizacjom i ludziom za udział w tej zbiórce: Fundacji „Rodziny Gierszewskich”, Fundacja ”Orlen”, „Polmor” i „Dabew”,  instytucji lokalnym, firmom rodzinnym, szkołom, parafie, a najbardziej mieszkańcom powiatu Bytowskiego.

Serdecznie dziękujemy Autoryzowanemu Salonu Volkswagen Grupa “Cichy-Zasada” w Słupsku, że pomimo utrudnień w branży samochodowej, pojazd został przygotowany i przekazany w terminie. Auto zostało wykonane na specjalne zamówienie przez przedsiębiorstwo AMZ-KUTNO S.A., specjalizujące się w projektowaniu oraz produkcji specjalnych zabudowań  samochodów użytkowych.

Rodzina jest niezmiernie wdzięczna wszystkim tym, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny.  Dla Nich właśnie rozpoczął się nowy, lepszy rozdział…

Potrzeb rodziny jest jeszcze sporo. Można ich wesprzeć, przekazując 1% podatku na nr KRS 0000240766 z dopiskiem: „Dla Haliny, Sylwestra, Adama Ćwiek”.