„Wczoraj , 14 września 2020 r. w pięknej scenerii Sali Dworu Artusa odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta Gdańska.
Miałam zaszczyt uczestniczyć w uroczystości przyznania tytułu Honorowego Obywatela Miasta Gdańska Państwu Halinie Winiarskiej – Kiszkis i Jerzemu Kiszkisowi.
Jestem dumna, że w gronie założycielskim Fundacji „Sprawni Inaczej” w 1989 r. znalazła się Pani Halina Winiarska.
Państwo Kiszkisowie od lat wspierają nasze działania skierowane do osób niepełnosprawnych.
W imieniu własnym i całej społeczności Fundacji „Sprawni Inaczej” składam głęboki ukłon i podziękowanie za wszystko co Państwo Halina i Jerzy zrobili dla nas wszystkich związanych z Miastem Gdańsk.”
Justyna Rogińska

Honorowego Obywatela Miasta Gdańska Państwu Halinie Winiarskiej – Kiszkis i Jerzemu Kiszkisowi

wyróżnienie

poniżej link do artykułu prasowego:
Honorowego Obywatela Miasta Gdańska Państwu Halinie Winiarskiej – Kiszkis i Jerzemu Kiszkisowi

Izabela Sip z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gdańsku laureatką III miejsce w kategorii fotografia Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych – Podróże moich marzeń organizowanego przez PFRON

Gala Finałowa pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Agaty Kornhauser-Dudy odbyła się w Zamku Królewskim w Warszawie 13 listopada. Nagrody o łącznej wartości blisko 90 tys. złotych przyznane zostały w pięciu kategoriach: malarstwo i witraż, rysunek i grafika, tkanina i aplikacja, rzeźba kameralna i płaskorzeźba oraz fotografia. WIĘCEJ „Izabela Sip laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych”

Jubileusz 30-lecia Fundacji „Sprawni Inaczej” odbył się 5 października 2019 r. w audytorium Europejskiego Centrum Solidarności, wypełnionym po brzegi. Organizacja jest prowadzona nieprzerwanie od chwili zarejestrowania przez Justynę Rogińską, a której Przewodniczącą Rady Fundatorów jest Danuta Wałęsowa.
Ten piękny wieczór spędziliśmy w świecie wartości, solidarności, przyjaźni i szacunku WIĘCEJ „30-lecie Fundacji Sprawni Inaczej”